Filmy teściowa

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje teściowa. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Mostowiakowie to wielopokoleniowa rodzina – są tu dziadkowie: Lucjan i Barbara, czwórka ich dorosłych dzieci: Maria, Marta, Marek i Małgorzata, którzy mają już swoje własne ogniska domowe. Członków rodziny łączy niegasnąca miłość i zrozumienie. Dzieci nieustannie znajdują oparcie w dziadkach, bez względu na wagę spraw, czasem zabawnych, często jednak bardzo poważnych. Są dla siebie nawzajem podpora i zachętą, zarówno dzieci dla rodziców jak i dla starszego pokolenia. Choć i w tej rodzinie zdarzają się spory a nawet kłótnie – mimo to potrafią znaleźć rozwiązanie do przyjęcia przez wszystkich. To miłość sprawia, że rodzina jest silna.
Młode małżeństwo, państwo Lipińscy przyjmują pod swój dach rodzinę z Ukrainy, która uciekła wskutek wybuchu wojny.
Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.


Swaci

0,0
Ja to mam szczęście to serial komediowy opowiadający losy przezabawnej pięcioosobowej rodziny. Akcja głównie dzieje się w kuchni – miejscu rodzinnych spotkań, gdzie poruszane są tematy codzienne, czasami komiczne, czasami tragiczne, gdzie się plotkuje przy kawie lub wypłakuje przy tabliczce czekolady. W rodzinie rządzi twardą ręką Joanna, z zawodu pielęgniarka. Jej obecny mąż Jerzy, oddany bezgranicznie i zakochany po uszy, pracuje jako deweloper. W domu jest troje dzieci: Ela –córka Joanny z poprzedniego związku, nastoletni syn Jerzego oraz 8-letnia Zosia, córka Jerzego i Joanny. W wychowaniu dzieci uczestniczą także była żona Jerzego i były mąż Joanny. Swoje trzy grosze wtrącają także dziadkowie: rodzice Joanny oraz pełna temperamentu, kochająca życie i… mężczyzn matka Jerzego. Taka mieszanka prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.
Arogancki Wielki Książę jednego z państw bałkańskich przybywa do Londynu z powodu koronacji Jerzego V. Tam spotyka tancerkę, z którą ma nadzieję przeżyć małą, erotyczną przygodę. Piękna dziewczyna zdumiewa go swoją naturalnością i otwartością, zjednując sobie jego głębokie uczucie.
Architekt Andrzej Leski mieszka w „mrowiskowcu”, takim samym, jakie buduje dla innych. Jego żona Krystyna, która jest w zaawansowanej ciąży, marzy o zmianie mieszkania. Przez ściany słychać sąsiadów, rury przenoszą najrozmaitsze dźwięki, ciasnota kuchni – wszystko to czyni życie nieznośnym. Dom, jak żywa istota, budzi się rano o tej samej niemal godzinie, ruszają w miasto samochody, w mieszkaniach pozostają emeryci, dzieci i psy.
Podczas drugiej wojny światowej René Artois prowadzi małą kawiarnię, w której codziennie spotykają się nieznający swoich prawdziwych tożsamości bojownicy ruchu oporu, gestapowcy, niemieccy oficerowie oraz angielscy lotnicy.

Czarownica 2

6,5
6,2
Aurora postanawia wyjść za mąż. Kiedy pojawiają się nowi sojusznicy, dziewczyna staje po drugiej stronie barykady względem Diaboliny.
Satyryczna opowieść o losach dwóch rodzin, które borykają się z problemami dorastających dzieci. Anula i Paweł są typowymi przedstawicielami młodzieży lat 60. Marzą o wolności i dorosłości. Łatwo ulegają modom, zwłaszcza tym zachodnim. Ich opiekunowie, choć mają dobre intencje, nie radzą sobie z wyzwaniami stawianymi im przez dzieci i normy obyczajowe PRL. To staje się powodem wielu komicznych pomyłek. Scenariusz serialu powstał na podstawie książki, zawierającej felietony publikowane przez Mirę Zientarową na łamach „Przekroju” w latach 50. i 60. ubiegłego stulecia. Autorka z niezwykłym poczuciem humoru i ironią, opisywała stosunki rodzinne oraz obyczajowość polskiego społeczeństwa.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…